Sponsorujemy lokalne kluby sportowe

WKS Śląsk i Sparta Wrocław

Jako firma zajmująca się dystrybucją świeżych warzyw i owoców doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest promowanie zdrowego stylu życia. Wiemy, że sport jest niezbędny człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania na codzień, ponieważ ma wpływ zarówno na kondycje fizyczną, jak i psychiczną. Wspieranie działalności klubów sportowych wspomaga działania polegające na promowaniu aktywnego spędzania czasu, a tym samym pozytywnych wzorców społecznych.

Sport to zdrowie jak mówi przysłowie, a kibicowanie poza integrowaniem ludzi i dostarczaniem niezapomnianych wrażeń może inspirować do podejmowania aktywności fizycznej. Naszą misją jest zachęcanie do bycia aktywnym i dbania o odpowiednie odżywianie, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać działania klubów sportowych, zachęcając tym samym do prowadzenia zdrowego stylu życia opartego na właściwej dicie składającej się przede wszystkim z warzyw i owoców.

Hurtownia owoców i warzyw „MANGO RADZIO”, od wielu lat wspiera zawodników sekcji Podnoszenia Ciężarów WKS „ŚLĄSK”. Współpraca rozpoczęła się od namowy właścicieli firmy Krzysztofa i Pawła RADZIN, przez obecnego Prezesa PZPC Mariusza JĘDRĘ. Hurtownia wspiera obecnie zawodniczkę naszej sekcji Weronikę WOLAS, która w 2019 roku zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorek, srebrny medal Mistrzostw Polski U23, oraz również srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski. Miała tez udany debiut w Reprezentacji Polski i stanęła na podium Międzynarodowego Turnieju zajmując 3 m. Firma aktywnie uczestniczy i wspiera sekcje przy zawodach organizowanych przez WKS „ŚLĄSK”, a w 2018 r. hurtownia była jednym ze sponsorów MP-Seniorów, które odbywały się w Kobierzycach. Sekcja Podnoszenia Ciężarów WKS „ŚLĄSK” jest bardzo wdzięczna za okazywana pomoc Panom Krzysztofowi i Pawłowi. DZIĘKUJEMY!

Angażujemy się we wsparcie polskiego żużlu. Z wielką przyjemnością sponsorujemy zasłużony wrocławski klub WTS Sparta. Jako fani tej dyscypliny sportu pragniemy mieć swój wkład we wspieranie tradycji żużla we Wrocławiu. Chcemy aby nasze działania miały wymierny wpływ na propagowanie tej dyscypliny sportowej. Jest to część naszej misji polegającej na promocji zdrowia i aktywności fizycznej w naszym społeczeństwie. Wspieranie klubu WTS Sparta jest częścią tej strategii. Pragniemy poszerzyć grono fanów żużla w kraju i być może zachęcić młode pokolenie do wyboru kariery żużlowca w przyszłości. Mamy nadzieję, że poprzez nasze działania ludzie dowiedzą się o bogatej historii klubu, wielokrotnie nagradzanego medalami w Drużynowych Mistrzostwach Polski oraz wspaniałych zawodnikach stanowiących jego budulec. Osoby poszukujące sportowych wrażeń zachęcamy do wzięcia udziału w emocjonujących zawodach żużlowych. Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę i świetną atmosferę na stadionie olimpijskim we Wrocławiu, odnowionym obiekcie na światowym poziomie z długoletnią historią.